Послуги

Обслуговування ліфтів

Якість роботи будь-якого обладнання багато в чому обумовлюється якістю його технічного обслуговування. «BLM Group» допоможе Вам підтримувати ліфтове і ескалаторне обладнання будь-яких виробників у чудовому стані весь термін служби будівлі.

ТОВ «BLM Group» приділяє особливе значення сервісу і гарантує однаково високий рівень технічного обслуговування на всій території України. Фахівці «BLM Group» проходять обов'язкове і комплексне навчання, що постійно підвищує їх професіоналізм.

Необхідний для Вас рівень технічного обслуговування залежить від багатьох факторів, таких як термін служби обладнання, вимоги, що пред’являються до нього. «BLM Group» пропонує варіанти технічного обслуговування, що задовольняють будь-яким вимогам: будь то житловий будинок або міжнародний аеропорт. Це відноситься до будь-яких ліфтів і ескалаторів, незалежно від терміну служби, марки або складності. Пакети техобслуговування можуть бути складені таким чином, щоб врахувати всю специфіку Вашого обладнання та вимог.

Ми дотримуємося Ваших інтересів, здійснюючи сервіс високої якості. Ми знаходимося в постійному пошуку шляхів вдосконалення сервісного обслуговування. Ми хочемо, щоб Ви пам'ятали про те, що ми працюємо 24 години на добу для забезпечення безперебійної роботи Вашого обладнання. Не важливо, де знаходиться Ваш ліфт - сервісна служба «BLM Group» завжди поруч.

Залиште ваш телефон, і ми вам передзвонимо.


× Закрити