Послуги

Фундамент ліфтової шахти

Фундамент ліфтової шахти без перебільшення є одним з найбільш важливих елементів конструкції. Найменша неточність при будівництві або проектуванні може призвести до несприятливих наслідків.

Будівництво фундаменту включає в себе цілий комплекс заходів. Роботи починаються з розробки грунту. Після завершення розробки грунту нашими технічними фахівцями проводяться підготовчі заходи, потім виконуються гідроізоляційні роботи.

Особливу увагу варто приділити гідроізоляції. При її неправильному виконанні агресивна дія навколишнього середовища незабаром призведе елементи шахти в непридатність. При попаданні вологи можливо заподіяння шкоди не тільки опорним конструкціям, а й елементам електрообладнання ліфта. Гідроізоляцію необхідно здійснювати при суворому дотриманні всіх будівельних норм і вимог, в іншому випадку толку від такого захисту буде небагато. Не варто забувати і про якість використовуваних матеріалів, які також можуть вплинути на гідроізоляцію як в позитивну, так і в негативну сторону.

Наступним етапом йде формування несучої плити за допомогою армованого бетону. Розміри плити і склад бетону прораховуються нашими фахівцями заздалегідь, що забезпечує  максимальну міцність та експлуатаційними характеристиками. Розкладка арматури, а також формування самої плити відбуваються в суворій відповідності з проектом.

Коли несуча плита готова, починається процес зведення стін приямка. Приямок шахти ліфта є простором, який розташовується нижче позначки рівня підлоги першої зупинки ліфта. У зону приямку забезпечується вільний доступ обслуговуючого персоналу.

Вище перераховані основні етапи зведення фундаменту (приямку ліфта) для металокаркасних ліфтових шахт.

Залиште ваш телефон, і ми вам передзвонимо.


× Закрити