УКР

+38-095-603-07-07 +38-044-337-76-27

Прийом заявок і дзвінків: 7:00 - 18:00

Купити ліфтове обладнання у Києві з доставкою по Україні

Різні види ліфтів. ⭐ Замовити ТОП-12 варіантів Ліфтового Обладнання у Києві з доставкою по всій Україні.⭐ Класифікація Ліфтів. ⭐ Як правильно вибрати ліфт.

ГоловнаЛіфтове обладнання
Ліфтове обладнання
Котеджний ліфт
Котеджний ліфт
от 180 и до 630 кг
от 400.000 грн
от 35.000 грн
от 45 дней
Детальніше
Пасажирський ліфт для ЖК
Пасажирський ліфт для ЖК
від 320 і до 1000 кг
від 450.000 грн
від 50.000 грн
від 45 діб
Детальніше
Ліфт для багатоповерхового будинку
Ліфт для багатоповерхового будинку
від 320 і до 1000 кг
від 450.000 грн
від 50.000 грн
від 45 діб
Детальніше
Ліфт для торгового або бізнес-центру
Ліфт для торгового або бізнес-центру
від 320 і до 1000 кг
від 480.000 грн
від 50.000 грн
від 45 діб
Детальніше
Ліфт для медичної установи
Ліфт для медичної установи
від 1000 і до 4000 кг
від 500.000 грн
від 50.000 грн
від 45 діб
Детальніше
Вантажний ліфт
Вантажний ліфт
від 630 і до 5000 кг
від 500.000 грн
від 50.000 грн
від 45 діб
Детальніше
Маловантажний ліфт
Маловантажний ліфт
від 50 і до 500 кг
від 100.000 грн
від 15.000 грн
Детальніше
Автомобільний ліфт
Автомобільний ліфт
від 3000 і до 5000 кг
від 1.160.000 грн
від 80.000 грн
від 60 діб
Детальніше
Панорамний ліфт
Панорамний ліфт
від 300 і до 4000 кг
від 480.000 грн
від 50.000 грн
від 60 діб
Детальніше
Ескалатори
Ескалатори
від 840.000 грн
від 80.000 грн
від 120 діб
Детальніше
Траволатори
Траволатори
від 840.000 грн.
від 100.000 грн
від 120 діб
Детальніше
Підйомні платформи
Підйомні платформи
від 250 і до 5000 кг
від 130.000 грн
від 10.000 грн
від 14 діб
Детальніше


Якщо вам необхідно замовити та купити ліфтове обладнання, то наша компанія готова запропонувати свої послуги. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які виконають монтажні роботи на найвищому рівні. Ми пропонуємо найвигідніші умови. Зв'яжіться з нашим менеджером за вказаним номером телефону і Вам буде надана докладна безкоштовна консультація. Наш консультант допоможе зробити правильний вибір. Надаємо всі послуги «під ключ». Точну вартість послуг можна уточнити у менеджера.

Чому краще купити обладнання для ліфтів у BLM

Ліфтове обладнання Основною метою компанії є забезпечити замовникам найкращі умови. У роботі використовуємо виключно якісні, надійні матеріали. Монтаж конструкцій здійснюється оперативно та відповідально. І якщо вам потрібне встановлення ліфта в Україні, то ви звернулися за адресою. Нам довіряють навіть найскладніші завдання. Вам потрібно буде зробити вибір із запропонованих нами різних рішень з урахуванням виділеного бюджету. Інші турботи ми візьмемо на себе.

На нашому сайті представлений великий вибір різних видів ліфтів для різного призначення. Ціна ліфтового обладнання та його монтаж, як і по всій Україні розраховується індивідуально. Ми розробляємо рекомендовану проектну документацію з урахуванням усіх особливостей та розмірів будівельної частини об'єкта.

Надаємо повний сервіс обслуговування, виконуємо підготовчі роботи відповідально та сумлінно. Перед завданням проекту ліфт проходить ретельний контроль. Гарантуємо безпеку всього ліфтового обладнання. Крім того, в нашій компанії можна замовити обладнання для ліфта та його встановлення в необхідні для замовника терміни. При цьому ми гарантуємо високу якість та надійність обладнання. Монтаж здійснюється з урахуванням усіх вимог відповідно до законодавства України. Якщо вам знадобиться заміна конструкції в Україні, то ми готові допомогти у вирішенні цього завдання. Також ви можете замовити та купити окремі комплектуючі як з нашим комплексом послуг з їх заміни, так і при самостійному монтажі. Ціни на монтажні роботи залежать від поставленого завдання.

Усі наші спеціалісти мають необхідну кваліфікацію. Вони проходять повторну атестацію, підвищують, підтверджують свій чудовий рівень знань. Щороку виробники ліфтового обладнання проводять курси підвищення кваліфікації. Наші співробітники знайомляться з найновішими розробками та вдосконалять свої навички. Враховуючи всі переваги фірми «Будліфтмонтаж», Ви можете сміливо купити ліфтове обладнання в Україні за найприйнятнішою вартістю. Монтаж буде виконано на найвищому рівні.

Різновиди ліфтів або які бувають ліфти

Пропонуємо ознайомитись з тим, які бувають ліфти. Різновиди ліфтів допоможуть вам визначитися з тим, яка конструкція вам потрібна. ви можете встановити такі конструкції:

 • пасажирські;
 • котеджні;
 • для багатоповерхової будівлі;
 • для лікарні;
 • для офісного центру;
 • вантажні;
 • малогабаритні;
 • панорамні;
 • автомобільні.

Ціна на кожну конструкцію може бути різною. Також у нас ви маєте можливість купити ескалатори, підйомні платформи та траволатори у Києві. До переваг нашої компанії є те, що ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника. Надаємо цілий спектр послуг під ключ, які включають розробку проекту, підготовку документації, виготовлення ліфтового обладнання, встановлення, тестування та здача ліфта клієнту в Україні.

Класифікація ліфтів та види обладнання

Для того, щоб правильно вибрати та купити обладнання, необхідно знати, яка існує класифікація ліфтів. Прийнято класифікувати ліфти за такими типами:

 • привід;
 • обслуговування;
 • вид вантажу, що перевозиться;
 • швидкість руху кабіни;
 • дизайн та оформлення;
 • привід механізму підйому;
 • приміщення;
 • керування лебідки;
 • конструкція приводу;
 • гідроциліндр та його розташування;
 • передача руху.

Якщо у ліфта лебідка починає рухатися за допомогою електродвигуна, цей вид ліфта вважається класичним. У гідравлічного типу кабіна виштовхується за допомогою вичавного штока. Це відбувається завдяки тиску олії. Обидві конструкції схожі за такими характеристиками:

 • вантажопідйомність;
 • швидкість пересування;
 • рівень шуму;
 • оснащеність;
 • ціна.

Однак у цих ліфтів є деякі відмінності. У електричних конструкцій швидкість вища, вони не мають обмеження за висотою підйому. Гідравлічні ліфти мають більшу вантажопідйомність. Під час відключення вони дуже акуратно та плавно опускаються до першого поверху. Це відбувається за наявності автономного аварійного харчування. Машинне приміщення цілком може бути на певній відстані від шахти. Якщо ви бажаєте замовити та купити такий ліфт, то ми можемо надати всі послуги під ключ.

Щодо пневматичних конструкцій, то вони мають відмінну особливість. Привід провадиться за допомогою повітряного тиску. Тут не використовуються кабелі, поршні та блоки. Такі ліфти є легкими в установці. Свою роботу здійснюють за допомогою повітря, яке закачується в циліндр, що знаходиться в секції вище за кабіну. Ліфт піднімається за рахунок різниці в тиску зверху та знизу.

Пасажирські ліфти можуть транспортувати вантажі, що мають невелику вагу. Їми не дозволено перевозити небезпечні вантажі. Такі конструкції підходять для:

 • житлові будівлі;
 • громадських будівель;
 • бізнес-центрів.

Якщо вам потрібно купити лікарняний ліфт, такі конструкції призначені для перевезення хворих. Зазвичай таким ліфтом управляє ліфтер, який знаходиться всередині кабіни, тому в лікарняних ліфтах передбачається кофмортне перебування як обслуговуючого медичного персоналу, так і пацієнтів.

Щодо вантажного ліфта, то така конструкція призначена для транспортування великогабаритних вантажів. З його допомогою можна перевозити меблі та обладнання. Вантажопідйомність таких конструкцій становить від 250 до 5000 кг. Ціна на такий ліфт не така вже й велика. Ви можете замовити та встановити такий ліфт у нашій компанії, позначивши практично будь-які вантажопідйомні цілі.

Також є тротуарні ліфти. Їхня кабіна виходить із шахти за допомогою верхньої частини – люка, на рівень тротуару. Такі конструкції потрібні на різних складах. До вантажопасажирських конструкцій відносяться конструкції, які здійснюють свою роботу як з провідником, так і без нього.

Ліфтове обладнання прийнято розрізняти і за способом обслуговування. Воно може здебільшого керуватися самостійно, тобто сам пасажир ним керує, але є й устаткування, яке здійснює свою роботу лише з допомогою провідника. Замовити обладнання для ліфтів можна в компанії BLM за взаємною вартістю.

Як правильно вибрати ліфт

Тільки за допомогою кваліфікованого консультанта, який має багаторічний досвід роботи у цій сфері із різними постачальниками ліфтового обладнання. У нас є такий багатий досвід з більш ніж 20 компаній в Україні, тому ми сміливо створили ТОП-14 ліфтових брендів, представлених в Україні протягом останніх 5 років. Якщо необхідно замовити та купити ліфт, то для правильного вибору, перш за все, Ви повинні чітко знати його призначення. Ознайомившись із поставленими цілями та завданнями, наші експерти допоможуть підібрати найоптимальніший варіант ліфтового обладнання з урахуванням виділеного бюджету. Якщо у вас виникли запитання, то сміливо телефонуйте нам. На нашому сайті в нижній частині сторінки вказані номери телефонів та електронна пошта. Зв'яжіться з нами у зручний час, і ми допоможемо зробити правильний вибір ліфта та необхідного обладнання.

Medal 2018 Medal 2012 Medal 2020

КРАЩІ ЛІФТОВІ РІШЕННЯ
ДЛЯ ПРОЕКТІВ БУДЬ-ЯКИХ МАСШТАБІВ

ТОП 15 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ, ЯК НАДІЙНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ ТА ЛІФТОВОГО ОБЛАДНАННЯ

 • Гнучкість у виконанні проектів будь-якої складності
 • Ніяких компромісів в питаннях якості і безпеки
 • Повний комплекс послуг: від виготовлення обладнання, розробки індивідуального проекту до технічного обслуговування
 • Нестандартні рішення нас надихають - можемо встановити ліфт у шахту 850х850 мм.
 • Широкий ціновий діапазон від економ до преміум-рішень
 • Гарантія на всі послуги та обладнання
 • Нам довіряють найвимогливіші клієнти (атомні станції, державні та міжнародні фонди)
 • Чітке дотримання термінів поставки та монтажу обладнання
 • Команда досвідчених фахівців, яка виконує нестандартні і великі проекти
 • Можливість взятися за проект на будь-якому етапі
 • Можливість виготовлення ліфтів з індивідуальними обробкою кабін
 • Співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними партнерами-виробниками
 • Безкоштовно консультуємо і пропонуємо найбільш вигідні рішення для наших клієнтів
 • Маємо всі дозволи і сертифікати на проведення найскладніших робіт
Наша кваліфікація і досвід в сфері ліфтового обладнання, дозволили створити унікальний і чесний рейтинг ТОП-15 ліфтових брендів, представлених в Україні. Настільки чесний, що деякі відомі бренди вирішили з нього капітулювати
Встигніть КУПИТИ ЛІФТ і замовити послуги монтажу
зі знижкою -17%
До 31 Липня 2022 року
Забронювати знижку