УКР

+38-095-603-07-07 +38-044-337-76-27

Прийом заявок і дзвінків: 7:00 - 18:00

Купити котеджний ліфт - міні-ліфт для приватного будинку

ТОП-5 Малогабаритні ліфти для котеджів. ⭐ Купити котеджний ліфт Ціна від 400К грн. ⭐ Вибрати міні-ліфт для приватного будинку під ключ. ⭐ Приватний ліфт + Монтаж + Гарантія.

Котеджний ліфт
от 180 и до 630 кг
от 400.000 грн
от 35.000 грн
от 45 дней

Останнім часом малогабаритні ліфти для котеджів набирають все більшої популярності в Україні. Наприклад, у таких країнах, як Іспанія, Італія, Греція та багатьох інших. Ліфти у приватному будинку більше не розкіш, а норма життя. У нашій країні ми все частіше стикаємося з тим, що при будівництві, реконструкції або ремонті 2-х, 3-х поверхових будинків господарі починають замислюватися про можливість встановлення в їхньому приватному будинку ліфта. Ми неодноразово виконували подібні завдання та реалізовували такі проекти.

Зазвичай ми стикаємося з такими складнощами під час реалізації завдання встановлення котеджного ліфта:

 • Дуже невеликий простір для зведення ліфтової шахти (як правило, замовники виділяють на ліфт простір не більше 1500х1500 мм);
 • Відсутність можливості виготовлення глибокого приямка ліфта через різні обмеження. Мінімально можливий приямок для котеджного ліфта – 120 мм;
 • Невелика висота верхнього поверху та неможливість збільшити її в районі ліфтової шахти. Часто замовники обмежені у висоті ліфтової шахти на останній зупинці на рівні 2800-3200 мм.
 • Неможливість підключення ліфта до 3-х фазної мережі 380 В.

При перерахованих вище обмеженнях можливе встановлення котеджних ліфтів різних конфігурацій. Провідними країнами з виробництва котеджних ліфтів є Іспанія, Італія, Греція та Туреччина.

Будівництво багатоповерхових будинків та котеджів стрімко набирає популярності. Такі будівлі ідеально підходять для невеликих ділянок, що займають менше місця. І виглядають вони набагато красивіше, ніж одноповерхові будівлі. Їх часто доповнюють мансардами. Але подібні споруди мають один мінус – складнощі з переміщенням між поверхами. Для молодих людей це не становить проблеми, а ось літнім важко ходити сходами і ліфт для них не просто розкіш, а комфортне проживання в будинку.

Функціональний міні-ліфт для дому

Міні ліфт для дому

Найраціональніше рішення у такій ситуації – купити міні-ліфт для дому. З його установкою не виникне проблем, якщо за справу візьмуться майстри з нашої компанії. Наявність витягу в будівлі значно спростить переміщення між поверхами. У вартість котеджного ліфта входить:

 • підйомник;
 • комплектуючі;
 • послуги із встановлення.

Спеціалізована компанія-виробник здійснює продаж приватних ліфтів, що ідеально підходять для заміських будинків, надає можливість зробити індивідуальне замовлення та дизайн ліфтової кабіни.

Як вибрати ліфт для приватного будинку

Щоб зрозуміти, як вибрати ліфт для приватного будинку, потрібно проаналізувати кілька факторів. І головний із них – це площа будівлі. Малогабаритні ліфти для котеджів вважаються найкращим рішенням.

Замовити такий ліфт для котеджу можна в нашій компанії. Ми здійснюємо їхню професійну установку в Києві та інших українських містах. Давно працюємо в цій галузі, пропонуємо виключно першокласний сервіс та обслуговування.

Замовити приватний ліфт можна за прийнятною ціною від 400 тисяч гривень. Підйомник для котеджу на замовлення ідеально відповідатиме параметрам будівлі.

Ліфт у приватному будиноку зробить експлуатацію будівлі більш комфортною. Це один із головних аргументів на користь його встановлення. Витяг у багатоповерховому будинку потрібний усім, адже молодість не вічна. Але, насамперед, він необхідний людям з обмеженою рухливістю та літнім.

Ліфт для котеджу (будь то Київ чи будь-яке інше місто України) важливо змонтувати правильно. Цю роботу слід доручати спеціалістам з досвідом, таким як працівники нашої компанії. Ми підберемо для вас підйомник потрібного розміру та комплектації. Виконаємо монтаж за всіма правилами, забезпечивши тим самим довговічну експлуатацію підйомного обладнання.

У європейських країнах наявність ліфта в багатоповерховому будинку вже давно є нормою, а не розкішшю. Ціни на підйомне обладнання цілком прийнятні. За потреби завжди можна користуватися послугою сервісного обслуговування.

Наша компанія монтує ліфти у приватних будинках під ключ. Це означає, що клієнт не має потреби витрачати час на пошук комплектуючих. Якщо приватний ліфт у процесі експлуатації вийде з ладу, його можна відремонтувати.

Ліфт для котеджу

Замовлення котеджних ліфтів в Україні актуальне для тих, хто перебуває на стадії будівництва приватного будинку або котеджу. Проект будівництва повинен передбачати наявність витягу ще на етапі проектування.

Наша компанія може впоратися з монтажем ліфта в будь-якій будівлі незалежно від того, скільки в ньому налічується поверхів, ціна цієї послуги дуже доступна. Ми зможемо встановити та замінити ліфт в умовах невеликого простору, надати висококласний сервіс. І навіть там, де немає можливості зробити глибокий приямок для витягу через різні обмеження. Мінімальна цифра складає 120 мм.

Якщо верхній поверх має невелику висоту та можливість її збільшення у зоні шахти ліфта відсутня, ми все одно зможемо встановити ліфт у приватному будинку.

Ми маємо досвід монтажу ліфтів різних конфігурацій. Наша організація надає можливість придбання підйомного обладнання, яке випущено в інших країнах від провідних ліфтових виробників.

Оснащення приватного будинку ліфтом - найправильніше рішення, і ми допоможемо вам реалізувати цей задум у прийнятні для замовника терміни. У нас ви зможете придбати витяг для котеджу на вигідних умовах. Ми допоможемо Вам як вибором ліфта за доступною ціною, так і з його монтажем та обслуговуванням.
 

ВСТИГНІТЬ ЗАБРОНЮВАТИ ЗНИЖКУ
-17%
На ліфтове обладнання і монтаж
До 31 Липня 2022 року
Залишилось:
днів
2
6
годин
0
9
хвилин
1
0
секунд
4
5
Medal 2018 Medal 2012 Medal 2020

КРАЩІ ЛІФТОВІ РІШЕННЯ
ДЛЯ ПРОЕКТІВ БУДЬ-ЯКИХ МАСШТАБІВ

ТОП 15 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ, ЯК НАДІЙНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ ТА ЛІФТОВОГО ОБЛАДНАННЯ

 • Гнучкість у виконанні проектів будь-якої складності
 • Ніяких компромісів в питаннях якості і безпеки
 • Повний комплекс послуг: від виготовлення обладнання, розробки індивідуального проекту до технічного обслуговування
 • Нестандартні рішення нас надихають - можемо встановити ліфт у шахту 850х850 мм.
 • Широкий ціновий діапазон від економ до преміум-рішень
 • Гарантія на всі послуги та обладнання
 • Нам довіряють найвимогливіші клієнти (атомні станції, державні та міжнародні фонди)
 • Чітке дотримання термінів поставки та монтажу обладнання
 • Команда досвідчених фахівців, яка виконує нестандартні і великі проекти
 • Можливість взятися за проект на будь-якому етапі
 • Можливість виготовлення ліфтів з індивідуальними обробкою кабін
 • Співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними партнерами-виробниками
 • Безкоштовно консультуємо і пропонуємо найбільш вигідні рішення для наших клієнтів
 • Маємо всі дозволи і сертифікати на проведення найскладніших робіт
Наша кваліфікація і досвід в сфері ліфтового обладнання, дозволили створити унікальний і чесний рейтинг ТОП-15 ліфтових брендів, представлених в Україні. Настільки чесний, що деякі відомі бренди вирішили з нього капітулювати
Встигніть КУПИТИ ЛІФТ і замовити послуги монтажу
зі знижкою -17%
До 31 Липня 2022 року
Забронювати знижку