УКР

+38-095-603-07-07 +38-044-337-76-27

Прийом заявок і дзвінків: 7:00 - 18:00

Купити ліфт у торговий або бізнес-центр

ТОП-5 ліфтів для торгового центру вантажопідйомністю від 320 до 1000 кг. ⭐ Вартість ліфта для бізнес-центру від 480K грн. ⭐ Дизайнерські кабіни ліфтів + ​​Монтаж під ключ. ⭐ Панорамні ліфти.

ГоловнаЛіфтове обладнанняЛіфт для торгового або бізнес-центру
Ліфт для торгового або бізнес-центру
від 320 і до 1000 кг
від 480.000 грн
від 50.000 грн
від 45 діб

Основні вимоги до ліфтів для бізнес та торгових центрів - це надійність обладнання, безпека використання, комфорт та презентабельний сучасний зовнішній вигляд кабін ліфта.

Саме цим високим вимогам відповідають усі змонтовані нашою компанією ліфти.

Існує 2 основних типи даних ліфтів бізнес класу:

 • ліфти з верхнім машинним приміщенням
 • ліфти без машинного приміщення

При проектуванні ліфтових шахт висотою до 16 поверхів наша компанія рекомендує використовувати ліфти без машинного приміщення. Це призводить до економії витрат на будівництві ліфтової шахти, економію місця та оптимізацію простору, а також не спричиняє жодних суттєвих обмежень чи погіршень експлуатаційних характеристик. На ліфтове обладнання для торгових та бізнес-центрів з 16 поверхів і вище ми рекомендуємо використовувати ліфти з верхнім розташуванням машинного приміщення.

Компанія БудЛіфтМонтаж встановлює по всій Україні ескалатори, траволатори та підйомники для офісних та комерційних будівель. Ви можете замовити ліфти до торгового центру або ділового комплексу за індивідуальним проектом. Обладнання відповідає стандартам, нормам та правилам, відрізняється високою надійністю. Роботи проводяться в Києві та інших регіонах з виїздом, досвідчена бригада монтажників здатна виконати найскладніше замовлення.

Ліфти для торгових центрів

Ліфт у торговому центріУ великих будинках, що використовуються для торгівлі, встановлюються підйомники кількох типів.

В тому числі:

 • звичайні пасажирські;
 • для людей з обмеженими можливостями;
 • великі вантажні (з супроводом);
 • малі вантажні (без супроводу);
 • кухонні та сервісні (автоматичні).

Пасажирські перевозять співробітників та відвідувачів. Розділяти пасажиропотоки зазвичай немає сенсу, оскільки працівники користуються частіше вранці та ввечері, а наймасовіший потік клієнтів йде у середині дня. Таким чином досягається рівномірніше навантаження, обладнання використовується раціонально. Необхідно лише встановити достатню кількість ліфтів, щоби не збиралися черги. Іноді виправдана установка двох або більшої кількості поруч, в інших випадках варто рознести підйомники на відстань один від одного. Пасажирські ліфти також прийнято встановлювати поряд із сходами.

Якщо ви ще не маєте завершеного проекту, наші спеціалісти допоможуть вибрати оптимальні місця, де слід встановити підйомники. Також прорахують зразковий пасажиропотік залежно від відвідуваності та дадуть рекомендації щодо вантажопідйомності.

За сучасними уявленнями, у громадському будинку має бути хоча б один підйомник для інвалідів-візочників із супроводжуючими. Ліфтова шахта та кабіна робиться розширеною, із зручними під'їздами до дверей.

Залучати відвідувачів допомагають панорамні ліфти в торговому центрі. Коли через прозорі стіни відкривається панорама навколишнього оточення, це подобається людям, і клієнти частіше повертаються за новими покупками.

Значну допомогу у роботі персоналу надають автоматичні підйомники, що піднімають лише вантажі та товари, без людини. Виправдано монтаж окремого автопідйомника для кухні, якщо всередині ТЦ готують їжу, подають страви та напої. При необхідності подавати автомобілі на поверхи вище першого, знадобиться обладнання з великою вантажопідйомністю (кілька тонн).

Ліфти для бізнес-центрів

Ліфт у бізнес центрі

Сучасний ліфт у бізнес-центрі відповідає наступним запитам:

 • швидкісний;
 • комфортний;
 • надійний та безпечний.

Часто ліфти бізнес-класу робляться похилими, як ескалатори. Через прозорі оглядові стіни видно, що відбувається довкола. Хоча вартість таких «фунікулерів» вища за традиційні вертикальні, порівняно висока ціна окупається задоволенням, яке відчувають пасажири при поїздці.

Типовий термін здавання обладнання під ключ становить півтора місяці. Рідко потрібні більш тривалі роботи, наприклад, коли треба замінити колишній витяг зі значною реконструкцією прилеглого простору. Тоді заміна пов'язана зі зняттям раніше встановлених конструкцій, що збільшує витрати часу та праці.

У будинках висотою менше 16 поверхів прийнято робити бізнес-ліфт без машинного відділення. У «хмарочосах», як правило, нагорі розташоване спеціальне приміщення для машин. Це полегшує обслуговування і сприяє кращої безпеки техніки. Остаточний вибір залишається за замовником, за бажанням клієнта машвідділення будується в будь-якій будівлі, незалежно від поверховості. Але для цього потрібен вільний простір та деяка розбудова існуючих будівельних конструкцій.

В офісних центрах встановлюється якісне обладнання з м'яким безшумним ходом. Крім того, дизайнери приділяють особливу увагу оформленню кабін. Панель управління привабливо виглядає, стіни, підлога та стеля оздоблені дизайнерськими матеріалами. Кнопки дуже зручно натискати, поломки трапляються дуже рідко. Закуповуються найкращі моделі пристроїв за максимальною вартістю, і високі ціни виправдовують себе преміальним характером техніки.

Технічне обслуговування та ремонт

Сподіваємося, ви не тільки наважитеся купити у нас обладнання та залучити нашу бригаду до монтажних робіт. Після введення в експлуатацію потрібне регулярне обслуговування, при необхідності також ремонт. Ми надаємо такі послуги, тримаємо підйомники у справності та вчасно прибуваємо у разі виникнення аварійних ситуацій. Регіон, де проводиться техобслуговування – Київ, а територія, куди поставляється та встановлюється обладнання – вся Україна.

 

ВСТИГНІТЬ ЗАБРОНЮВАТИ ЗНИЖКУ
-17%
На ліфтове обладнання і монтаж
До 31 Липня 2022 року
Залишилось:
днів
2
6
годин
0
7
хвилин
2
5
секунд
1
0
Medal 2018 Medal 2012 Medal 2020

КРАЩІ ЛІФТОВІ РІШЕННЯ
ДЛЯ ПРОЕКТІВ БУДЬ-ЯКИХ МАСШТАБІВ

ТОП 15 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ, ЯК НАДІЙНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ ТА ЛІФТОВОГО ОБЛАДНАННЯ

 • Гнучкість у виконанні проектів будь-якої складності
 • Ніяких компромісів в питаннях якості і безпеки
 • Повний комплекс послуг: від виготовлення обладнання, розробки індивідуального проекту до технічного обслуговування
 • Нестандартні рішення нас надихають - можемо встановити ліфт у шахту 850х850 мм.
 • Широкий ціновий діапазон від економ до преміум-рішень
 • Гарантія на всі послуги та обладнання
 • Нам довіряють найвимогливіші клієнти (атомні станції, державні та міжнародні фонди)
 • Чітке дотримання термінів поставки та монтажу обладнання
 • Команда досвідчених фахівців, яка виконує нестандартні і великі проекти
 • Можливість взятися за проект на будь-якому етапі
 • Можливість виготовлення ліфтів з індивідуальними обробкою кабін
 • Співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними партнерами-виробниками
 • Безкоштовно консультуємо і пропонуємо найбільш вигідні рішення для наших клієнтів
 • Маємо всі дозволи і сертифікати на проведення найскладніших робіт
Наша кваліфікація і досвід в сфері ліфтового обладнання, дозволили створити унікальний і чесний рейтинг ТОП-15 ліфтових брендів, представлених в Україні. Настільки чесний, що деякі відомі бренди вирішили з нього капітулювати
Встигніть КУПИТИ ЛІФТ і замовити послуги монтажу
зі знижкою -17%
До 31 Липня 2022 року
Забронювати знижку