УКР

+38-095-603-07-07 +38-044-337-76-27

Прийом заявок і дзвінків: 7:00 - 18:00

Купити ліфт для багатоповерхового будинку

ТОП-5 ліфтів для багатоповерхового будинку вантажопідйомністю від 320 до 1000 кг. ⭐ Вартість ліфта для багатоквартирного будинку від 450 тис. грн. ⭐ Дизайнерські кабіни ліфтів + ​​Монтаж під ключ. ⭐ Гарантія.

ГоловнаЛіфтове обладнанняЛіфт для багатоповерхового будинку
Ліфт для багатоповерхового будинку
від 320 і до 1000 кг
від 450.000 грн
від 50.000 грн
від 45 діб

купити ліфт для багатоповерхового будинкуОсновні вимоги до ліфтів для багатоповерхового будинку - це надійність обладнання, безпека використання, комфорт та презентабельний сучасний зовнішній вигляд кабін ліфта.

Саме цим високим вимогам відповідають усі змонтовані нашою компанією ліфти у багатоповерхових будинках або ті, що підлягали заміні.

Існує 2 основних типи ліфтів у багатоповерхових будинках:

 • ліфти з верхнім машинним приміщенням
 • ліфти без машинного приміщення

При проектуванні ліфтових шахт висотою до 16 поверхів наша компанія рекомендує використовувати ліфти без машинного приміщення. Це призводить до економії витрат на будівництві ліфтової шахти, економію місця та оптимізацію простору, а також не спричиняє жодних суттєвих обмежень чи погіршень експлуатаційних характеристик. На ліфти з 16 поверхів та вище ми рекомендуємо використовувати ліфти з верхнім розташуванням машинного приміщення.

Якщо вас цікавить, скільки коштує ліфт в багатоповерховий будинок або в будь-якій точці України, звертайтесь в нашу компанію. Ми виконаємо всі необхідні розрахунки, після яких назвемо точну вартість монтажу нового або заміну старого ліфта в багатоквартирному будинку.

Вартість ліфта для багатоквартирного будинку

Вартість ліфтів для багатоквартирних будинків варіюється в залежності від вантажопідйомності та розмірів обладнання. Послуги під ключ позбавляють клієнтів необхідності вирішувати питання, пов'язані з доставкою, встановленням і введенням в експлуатацію. Нами пропонується два види ліфтів у Києві та по всій Україні, що ідеально підходять для багатоквартирних житлових будівель: з машинним приміщенням або без нього.

Якщо вам потрібно замінити ліфт у багатоквартирному будинку, ціна цієї послуги розраховується індивідуально з урахуванням бюджету клієнта. Ми оперативно поміняємо те, що відслужило свій термін ліфтове обладнання.

Наші фахівці знають все про те, як правильно змінюють ліфти у багатоповерхових будинках. Щодо вартості обладнання, то вона стартує від 450 тисяч гривень. Ціни на монтажні роботи становлять від 50 тис. грн.

Розміри ліфтів у багатоповерхових будинках зазвичай стандартні, але при необхідності ми можемо встановити компактніший підйомник, якщо шахта маленька.

Наша організація давно займається продажем ліфтів в Україні, надає можливість купити їх у Києві та інших містах за привабливою вартістю. Приймаючи рішення замовити ліфт для багатоквартирного будинку у нас, ви зможете уникнути переплат, тому що ми працюємо безпосередньо з виробниками ліфтового обладнання.

заміна ліфта у багатоквартирному будинку цінаЗамовлення ліфта з монтажем під ключ дозволить встановити підйомник у стислий термін. Професійна бригада монтажників спочатку оцінить масштаб та складність роботи, допоможе оформити замовлення.

Наші співробітники знають, як швидко замінити ліфт у багатоквартирному будинку у разі повного виходу з ладу. Ми пропонуємо висококласний сервіс.

У нас можна придбати ліфт або відразу кілька будівель різної поверховості за привабливою вартістю. Сучасні багатоквартирні будинки вже неможливо уявити без ліфтових витягів. Вони роблять експлуатацію багатоповерхівок більш комфортною.

Зважаючи на той факт, що кількість поверхів у новобудовах стрімко зростає, ліфт з розкоші вже давно перетворився на річ першої необхідності. За наявності в підйомнику будівлі не потрібно витрачати час і сили на переміщення по сходах.

Ми встановлюємо ліфти сучасного зразка, випущені вітчизняними та імпортними виробниками. Пропоновані нами підйомники мають покращені експлуатаційні характеристики. Вони дуже рідко ламаються. Наші фахівці виконують профілактичне технічне обслуговування, що запобігає несподіваному виходу ліфтів з ладу.

В нас можна замовити ліфти для сучасних житлових комплексів. Їхня установка буде виконана з дотриманням усіх технічних стандартів. Ми зробимо експлуатацію підйомного обладнання максимально безпечним, допоможемо зробити правильний вибір. Наші ремонтні ліфти придатні, якщо якась деталь вийде з ладу, її завжди можна буде замінити.

Щоб використання підйомників у багатоквартирних будинках було безпечним, довіряйте їх монтаж досвідченим у цій справі професіоналам. Співробітники нашої компанії надають професійні консультації щодо правильного вибору ліфтів для багатоквартирних будинків. Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками підйомного обладнання, тому можемо гарантувати його довговічність та безпеку.

У нас замовляють ліфти для великих та невеликих житлових комплексів. Монтажні роботи виконуються під ключ та займають невелику кількість часу. За консультацією з усіх питань звертайтесь телефоном або приїжджайте до нас в офіс. Професійні менеджери допоможуть вам обрати добрий ліфт для багатоквартирного будинку. Сервіс на належному рівні.

 

ТОП-5 БРЕНДІВ ЛІФТІВ ДЛЯ БАГАТОПОВЕРХОВОГО БУДИНКУ В УКРАЇНІ:
 1. Ozbesler (Туреччина)
 2. Wittur (Німеччина)
 3. Ліфтком (Болгарія)
 4. Prolift (Туреччина)
 5. Thyssen Krupp (Німеччина)
ВСТИГНІТЬ ЗАБРОНЮВАТИ ЗНИЖКУ
-17%
На ліфтове обладнання і монтаж
До 31 Липня 2022 року
Залишилось:
днів
2
6
годин
0
7
хвилин
2
4
секунд
1
7
Medal 2018 Medal 2012 Medal 2020

КРАЩІ ЛІФТОВІ РІШЕННЯ
ДЛЯ ПРОЕКТІВ БУДЬ-ЯКИХ МАСШТАБІВ

ТОП 15 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ, ЯК НАДІЙНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ ТА ЛІФТОВОГО ОБЛАДНАННЯ

 • Гнучкість у виконанні проектів будь-якої складності
 • Ніяких компромісів в питаннях якості і безпеки
 • Повний комплекс послуг: від виготовлення обладнання, розробки індивідуального проекту до технічного обслуговування
 • Нестандартні рішення нас надихають - можемо встановити ліфт у шахту 850х850 мм.
 • Широкий ціновий діапазон від економ до преміум-рішень
 • Гарантія на всі послуги та обладнання
 • Нам довіряють найвимогливіші клієнти (атомні станції, державні та міжнародні фонди)
 • Чітке дотримання термінів поставки та монтажу обладнання
 • Команда досвідчених фахівців, яка виконує нестандартні і великі проекти
 • Можливість взятися за проект на будь-якому етапі
 • Можливість виготовлення ліфтів з індивідуальними обробкою кабін
 • Співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними партнерами-виробниками
 • Безкоштовно консультуємо і пропонуємо найбільш вигідні рішення для наших клієнтів
 • Маємо всі дозволи і сертифікати на проведення найскладніших робіт
Наша кваліфікація і досвід в сфері ліфтового обладнання, дозволили створити унікальний і чесний рейтинг ТОП-15 ліфтових брендів, представлених в Україні. Настільки чесний, що деякі відомі бренди вирішили з нього капітулювати
Встигніть КУПИТИ ЛІФТ і замовити послуги монтажу
зі знижкою -17%
До 31 Липня 2022 року
Забронювати знижку