УКР

+38-095-603-07-07 +38-044-337-76-27

Прийом заявок і дзвінків: 7:00 - 18:00

ГоловнаПослугиЛіфтові шахтиЗалізобетонні шахти
Залізобетонні шахти

Шахти ліфтів по конструкції поділяють на глухі і приставні. У першому випадку огорожі виконується з усіх чотирьох сторін. Цей тип зводиться переважно всередині будівлі.

Приставні «моделі» організовуються ззовні будівлі і можуть мати як суцільну огорожу, так і скляну. Шахти, виконані з загартованого скла, називають металокаркасними. Несучі конструкції таких шахт прикріплюються до стіни будівель за допомогою спеціальних кронштейнів. Цей вид шахтного простору актуальний як при проведенні реконструкції в старих будівлях малої поверховості, так і при облаштуванні ліфтів для котеджів.

Також шахти ділять на несучі і ненесучі. Несучі шахти беруть на себе все навантаження, що виникає в процесі експлуатації підйомника. Ненесучі більше виконують функцію огорожі, а навантаження при цьому перерозподіляютьсяф на різні елементи будівель.

Розрізняються вони і за формою: бувають шахти прямокутних форм, круглі або овальні, а також замкнутого або розімкнутому перетину.

Стіни виконуються з трьох основних будівельних матеріалів: залізобетону, повнотілої цегли, також сьогодні з'явилися металокаркасні шахти.

Цегляний каркас шахти виконується з повнотілої цегли. При цьому товщина таких стін повинна бути не менше 250 мм. При будівництві таких шахт важливо, щоб стіни не мали дефектів: западин або виступів.

Шахти з монолітного залізобетону зводяться одночасно з будівництвом будинку методом ковзної опалубки. В цьому випадку закладні деталі для кріплення напрямних кабіни, кронштейнів і противаги монтуються в процесі зведення будівлі. В цей же час закладаються ніші, в які при монтажі підйомника встановлюють спеціальні настили.

У будівництві глухих шахт використовуються спеціальні конструкції - залізобетонні тюбінги. Дана конструкція являє собою відрізок шахти, рівний прольоту одного поверху.

Самі тюбінги виготовляють переважно на заводах залізобетонних виробів. В процесі їх виготовлення залізобетонні шахти оснащують закладними елементами, до яких кріпляться кронштейни для напрямних кабіни і для противаги, а також портали для дверей. Визивний апарат встановлюється на зовнішній стіні тюбінгу.

Монолітні шахти із залізобетонних тюбінгів монтують безпосередньо на будівельному майданчику з використанням баштового крана.

Цегляні і залізобетонні шахти обладнуються стаціонарним електричним освітленням, яке повинно забезпечувати достатній рівень світла для проведення робіт по ремонту ліфта при закритих дверях шахти. Дозволяється не обладнувати освітлювальною апаратурою тільки металокаркасні шахти з склінням з триплексу, сітчастими огорожами або частково огороджені.

Залежно від типу ліфта і його виробника шахти можуть бути обладнані системою вентиляції, охоронної та пожежної сигналізації, обладнанням для диспетчерського контролю, а також обладнанням опалювальних систем. Причому пристрій управління опалювальним устаткуванням має розташовуватися поза шахтного простору. Не допускається оснащувати шахти обладнанням і прокладати комунікації, які не відносяться до роботи ліфта.

ВСТИГНІТЬ ЗАБРОНЮВАТИ ЗНИЖКУ
-17%
На ліфтове обладнання і монтаж
До 31 Липня 2022 року
Залишилось:
днів
2
4
годин
0
6
хвилин
4
9
секунд
0
0
Medal 2018 Medal 2012 Medal 2020

КРАЩІ ЛІФТОВІ РІШЕННЯ
ДЛЯ ПРОЕКТІВ БУДЬ-ЯКИХ МАСШТАБІВ

ТОП 15 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАШУ КОМПАНІЮ, ЯК НАДІЙНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ ТА ЛІФТОВОГО ОБЛАДНАННЯ

 • Гнучкість у виконанні проектів будь-якої складності
 • Ніяких компромісів в питаннях якості і безпеки
 • Повний комплекс послуг: від виготовлення обладнання, розробки індивідуального проекту до технічного обслуговування
 • Нестандартні рішення нас надихають - можемо встановити ліфт у шахту 850х850 мм.
 • Широкий ціновий діапазон від економ до преміум-рішень
 • Гарантія на всі послуги та обладнання
 • Нам довіряють найвимогливіші клієнти (атомні станції, державні та міжнародні фонди)
 • Чітке дотримання термінів поставки та монтажу обладнання
 • Команда досвідчених фахівців, яка виконує нестандартні і великі проекти
 • Можливість взятися за проект на будь-якому етапі
 • Можливість виготовлення ліфтів з індивідуальними обробкою кабін
 • Співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними партнерами-виробниками
 • Безкоштовно консультуємо і пропонуємо найбільш вигідні рішення для наших клієнтів
 • Маємо всі дозволи і сертифікати на проведення найскладніших робіт
Наша кваліфікація і досвід в сфері ліфтового обладнання, дозволили створити унікальний і чесний рейтинг ТОП-15 ліфтових брендів, представлених в Україні. Настільки чесний, що деякі відомі бренди вирішили з нього капітулювати
Встигніть КУПИТИ ЛІФТ і замовити послуги монтажу
зі знижкою -17%
До 31 Липня 2022 року
Забронювати знижку